MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 8584480
nr 858 4480
Fåtöljer
1 par, Louis XV-stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 11 november 2013
kl 20:43:35
7/11 16:07:04
1.000 kr
11/11 20:38:35